Home » Bez kategorii » Erasmus Days

Erasmus Days

Po raz trzeci włączamy się w organizację Erasmus Days – święta programu obchodzonego w całej Europie w dniach 14-15-16 października 2021 roku. Codziennie na stronie Facebook naszej szkoły będziemy zamieszczać informacje o tym, co przygotowaliśmy na tegoroczne obchody.Zaczynamy od ogłoszenia o KONKURSIE dla uczniów klas 4-8:Uwaga! Ogłaszamy konkurs internetowy „Fotka z Erasmusem” z okazji Erasmus Days.Regulamin:1. Konkurs organizowany jest przez Zespół Projektowy Erasmus+ w Szkole Podstawowej nr 2 w Wadowicach we współpracy z LGD Wadoviana.2. Celem konkursu jest promowanie programu unijnego na rzecz edukacji oraz projektów Erasmus+ realizowanych w SP nr 2 w Wadowicach – „Uczyć – ciekawiej, nowocześniej, efektywniej” oraz „European Cultural Heritage out of the classrooms – E.C.H.O”, a także motywowanie uczniów do aktywnego udziału w działaniach projektowych na terenie szkoły i w środowisku lokalnym.3. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas 4-8 Szkoły Podstawowej nr 2 w Wadowicach.4. Zadanie konkursowe polega na: – wykonaniu zdjęcia indywidualnego lub grupowego z dekoracjami przygotowanymi na Erasmus Days (dekoracje i gadżety do zdjęć dostępne będą u p. Iwony Majkowskiej – Kochan w dniu 15.10.2021r. w godz. 7.45 – 14.00 w czasie przerw oraz na lekcjach języka angielskiego prowadzonych przez p. I. Majkowską – Kochan, p. A. Bogunię i p. P. Suprona),- zamieszczeniu zdjęcia w komentarzach do posta „Fotka z Erasmusem” na stronie Facebook Szkoły Podstawowej nr 2 w Wadowicach do 20.10.2021r. do godz. 10.00. Informacje dodatkowe: – zdjęcie musi zawierać logo programu Erasmus+,- nick osoby publikującej zdjęcie musi umożliwiać jej identyfikację. Możliwe jest podpisanie zdjęcia imieniem i nazwiskiem osoby publikującej,- uczestnik konkursu może zamieścić jedno zdjęcie,- zdjęcia i komentarze obraźliwe zostaną usunięte.5. Nagrodami w konkursie są nagrody rzeczowe ufundowane przez LGD Wadoviana oraz gadżety promocyjne.6. Losowanie nagród spośród osób, które zamieściły zdjęcia zgodnie z regulaminem konkursu odbędzie się 20.10.2021r. o godz. 14.00 w obecności przedstawicieli LGD Wadoviana, przedstawiciela Zespołu Projektowego i przedstawiciela Samorządu Uczniowskiego. 7. Wyniki losowania wraz z formą odbioru nagród zostaną umieszczone w aktualizacji posta „Fotka z Erasmusem” na stronie Facebook Szkoły Podstawowej nr 2 w Wadowicach.Zapraszamy do udziału w konkursie.Koordynator projektów Erasmus+ Iwona Majkowska – Kochan

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole