Home » Bez kategorii » Finał powiatu BRD

Finał powiatu BRD

W piątek uczniowie z klasy 5b Judyta, Błażej, Milena, Nikodem reprezentowali nasza szkołę w Finale Powiatu BRD w Spytkowicach. Rywalizacja wśród zawodników była ogromna! Pojawiły się dla naszych reprezentantów nowe konkurencje (miasteczko rowerowe oraz Pierwsza Pomoc Przedmedyczna). Po podsumowaniu wyników uplasowaliśmy się na 7miejscu w powiecie. Mieliśmy też zaszczyt rywalizować z drużyną z Stronia, która była dwukrotnym Mistrzem Polski w Turnieju BRD.

Pozdrowienia śle opiekun drużyny – Marcin Merak

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole