Home » Bez kategorii » Gala zwycięzców projektu „Mieć wyobraźnię miłosierdzia”

Gala zwycięzców projektu „Mieć wyobraźnię miłosierdzia”

10 czerwca odbyła się w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie uroczysta gala zwycięzców XV edycji małopolskiego projektu „Mieć wyobraźnię miłosierdzia”. Uczniowie naszej szkoły odebrali wspaniałe nagrody i gratulacje za całoroczną pracę w wolontariacie. Na zakończenie wszyscy wysłuchali wzruszającego koncertu Mateusza Ziółko. Mamy nadzieję, że te działania, które podejmowaliśmy, dla dobra innych, rozpalą serca naszych absolwentów do dalszej pracy i zaangażowania dla dobra bliźnich.

Iwona Bzowska

s. Weronika

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole