Home » Bez kategorii » Gminny Konkurs Matematyczne Potyczki 2022

Gminny Konkurs Matematyczne Potyczki 2022

W dniu 5 maja 2022 w Szkole Podstawowej nr 2 odbyła się IV edycja Gminnego Konkursu Matematyczne Potyczki 2022 pod honorowym patronatem Burmistrza Wadowic Bartosza Kalińskiego.

W konkursie udział wzięło 9 szkół z Gminy Wadowice. Formuła konkursu składa się z dwóch części: zadaniowej oraz matematycznej instrukcji, a uczniowie pracują zespołowo. Zwycięzcami tegorocznej edycji konkursu zostali :

I miejsce Szkoła Podstawowa nr 4 Wadowicach,

II miejsce Szkoła Podstawowa nr 5 w Wadowicach,

III miejsce Szkoła Podstawowa nr 2 w Wadowicach.

Finał Konkursu uświetniła obecność pana Burmistrza, który wręczył ufundowane nagrody i podziękowania dla opiekunów. Organizatorzy serdecznie dziękują opiekunom i wszystkim uczestnikom za przybycie. Gratulują zwycięzcom i życzą dalszych sukcesów!

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole