Home » Bez kategorii » II Rajd Dziecięcy z PTTK

II Rajd Dziecięcy z PTTK

Dziś uczniowie klas III i IV brali udział w II Rajdzie Dziecięcym z PTTK. Trasa piesza wiodła od Gołębiówki, a zakończyła się przy Centrum Kultury na Zbywaczówce w Jaroszowicach. Pogoda dopisywała, dlatego dzieci mogły korzystać z placu zabaw, który oferował im różne formy wspólnej aktywności. Na uczniów czekał także ciepły posiłek – kiełbaski. Odbył się quiz, w którym wszyscy mieli okazję wykazać się wiedzą na tematy związane z naszym regionem i nie tylko. Na pamiątkę tego pięknego dnia uczestnicy odebrali z rąk pani Izabeli Swakoń puchar, który dołączy do naszej kolekcji z ubiegłego roku ????

Joanna Wojnowska
oraz opiekunowie: Aldona Jończyk, Katarzyna Strojny, Mariusz Gądor

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole