Home » Bez kategorii » Intensywne polsko-hiszpańskie spotkania uczniów dobiegły końca…

Intensywne polsko-hiszpańskie spotkania uczniów dobiegły końca…

Intensywne polsko-hiszpańskie spotkanie uczniów w Szkole Podstawowej nr 2 zakończyło się w piątek 29 maja. Aby złagodzić gorycz rozstania, ostatni dzień poświęciliśmy na zabawę, tańce, śpiewy oraz… słodkości.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom i instytucjom, które wniosły swój wkład w to niezapomniane wydarzenie:
Pani Anna Baca
Rada Rodziców SP nr 2 w Wadowicach
Wydział Promocji Urzędu Miasta w Wadowicach
Informacja Turystyczna w Wadowicach
Pan Piotr Wyrobiec – Dyrektor WCK #WCK
Muzeum Miejskie w Wadowicach
#sowawadowice
Pani Dorota Balak – Prezes Wadoviana #lgdWadoviana
Pani Marzena Maślanka #starkifunpark
Cukiernia Słodki Jesz
#cukierniaslodkijeszwadowice Plac Jana Pawła II 21 Wadowice
Ciastkarnia Kago #ciastkarniakago os. Kopernika 10 Wadowice
Biuro Podróży Gramada Wadowice

Organizacja spotkania: Iwona Majkowska – Kochan, Monika Dudek, Agnieszka Bogunia oraz nauczyciele i pracownicy SP nr 2

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole