21 maja br. uczniowie klas I-III uczestniczyli w wyjściu do Wadowickiego Centrum Kultury na prelekcję pt. „Nie poddawaj się, kiedy jest trudno”, połączoną z seansem filmu pt. „Pati i klątwa Posejdona”. Wydarzenie to odbyło się w ramach 15. edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacji Medialnej i Społecznej „KinoSzkoła”. Wyjście dostarczyło uczniom sporej dawki pozytywnych emocji, jednocześnie ucząc ich wytrwałości, współpracy i radzenia sobie z przeciwnościami losu.
Wychowawcy klas










