Home » Bez kategorii » KinoSzkoła

KinoSzkoła

21 maja br. uczniowie klas I-III uczestniczyli w wyjściu do Wadowickiego Centrum Kultury na prelekcję pt. „Nie poddawaj się, kiedy jest trudno”, połączoną z seansem filmu pt. „Pati i klątwa Posejdona”. Wydarzenie to odbyło się w ramach 15. edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacji Medialnej i Społecznej „KinoSzkoła”. Wyjście dostarczyło uczniom sporej dawki pozytywnych emocji, jednocześnie ucząc ich wytrwałości, współpracy i radzenia sobie z przeciwnościami losu.

Wychowawcy klas

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole