Home » Bez kategorii » Kolejne sukcesy siatkarek i siatkarzy

Kolejne sukcesy siatkarek i siatkarzy

W sobotę 18 listopada br. nasze siatkarki i siatkarze z klas V i VI brali udział w VIII Mistrzostwach Szkół Ziemi Wadowickiej. Turniej organizowany corocznie przez Stowarzyszenie ALPS jest okazją do sprawdzenia swoich umiejętności przed rozgrywkami międzyszkolnymi, w ramach Igrzysk Dzieci Szkół Podstawowych. Rywalizacja była zacięta, a nasi uczniowie do końca walczyli o zajęcie jak najlepszych miejsc. Ostatecznie drużyna dziewcząt w składzie: Maria Grygiel, Angelika Zaczyńska, Zuzanna Mrowiec i Weronika Iwaszko zajęła I miejsce, wygrywając z UKS „Zalew” Świnna Poręba, z ALPS i drużyną z SP w Inwałdzie, a remisując z SP1 w Wadowicach. Chłopcy również zaprezentowali się dobrze i wskoczyli na podium, zajmując III miejsce ( Jakub Gołuchowski, Rafał Di Mella, Maksymilian Jamróz, Grzegorz Graca i Krystian Majewski). Nasza druga drużyna chłopców z klas V zajęła IV miejsce. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Małgorzata Jenejova

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole