Home » Bez kategorii » Obserwacje ornitologiczne

Obserwacje ornitologiczne

Na zajęciach koła przyrodniczego byliśmy na ul. Podstawie. Znajduje się tam kilka pięknych stawów, które zasiedlają ptaki wodne. W piękny kwietniowy dzień młodzi przyrodnicy z klas 6 w ramach zajęć RPO przeprowadzili obserwacje ornitologiczne. Piękne łabędzie, mnóstwo dzikich kaczek i mewy zachwycały wszystkich obecnych na zajęciach. Uczniowie mieli lornetki, które umożliwiały obserwacje. Podziwialiśmy budzącą się do życia przyrodę. Zajęcia przebiegły w bardzo miłej atmosferze.

                                                                                                          Opiekun Koła T. Malczyk

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole