Home » Bez kategorii » Konkurs – „Edmund Wojtyła- patron potrzebujących”

Konkurs – „Edmund Wojtyła- patron potrzebujących”

Rok 2022 został ustanowiony przez Radę Miejską w Wadowicach rokiem Edmunda Wojtyły. Tym samym uhonorowano współczesnych medyków walczących z epidemią koronawirusa i podobnie służących chorym i potrzebującym jak starszy brat Karola Wojtyły- papieża Jana Pawła II.
Dlatego ogłaszamy szkolny konkurs na przygotowanie lapbooka pt. „Edmund Wojtyła- patron potrzebujących”. Konkurs jest skierowany do uczniów klas IV- VII. Szczegóły u nauczycieli języka polskiego. Prace należy składać do wychowawców w terminie do 10 czerwca br.
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody! Zapraszamy!

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole