Home » Bez kategorii » „Kwiatek dla seniora”

„Kwiatek dla seniora”

Pomaganie daje wiele radości. Przekonali się o tym niedawno uczniowie naszej szkoły, którzy wzięli udział w akcji Fundacji Pomóc Więcej- „Kwiatek dla seniora”. Akcja polegała na zebraniu kwiatów doniczkowych dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Parkowej 1. Kwiaty ozdobiły ich mieszkania, ale także sprawiły, że Seniorzy mają o co zadbać i czuć się potrzebnymi.
      Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wsparli akcję. Szczególne podziękowania dla Nikoli Moskwik i Mileny Witek- członkiń Koła Wolontariatu, które wraz z panią Iwoną Bzowską przepięknie ozdobiły kwiaty. Załączamy również zdjęcie podziękowań, które otrzymaliśmy od pani Karoliny Buchholz-Martyniak dyrektor Domu Pomocy Społecznej, a także drobnego upominku wykonanego przez mieszkańców DPS w ramach terapii zajęciowej.
       Takich akcji będzie na pewno więcej – zachęcamy do udziału. Warto pomagać.

Anna Zemła

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole