Home » Bez kategorii » Logopedyczny Konkurs Plastyczny

Logopedyczny Konkurs Plastyczny

Logopedyczny Konkurs Plastyczny dla klas 0-III: „Moja ulubiona historyjka obrazkowa” W ramach konkursu, który rozstrzygnięto w dniu 14 czerwca b.r., należało przygotować pracę plastyczną w formie historyjki obrazkowej, minimum 4 – elementowej, służącej rozwijaniu mowy, wzbogacaniu słownictwa i poszerzaniu kompetencji językowych uczniów oraz stymulującej prawidłową artykulację głoski „r”, głosek szeregu syczącego (s, z, c, dz) oraz szeregu szumiącego (sz, rz, cz, dż).

Celem konkursu było rozbudzenie plastycznej i językowej twórczości dzieci, bogacenie słownictwa, prezentacja własnych umiejętności, zdolności plastycznych, wzbogacanie warsztatu plastycznego poprzez wykorzystanie różnorodnych form i technik plastycznych.

ZWYCIĘZCY KONKURSU: I miejsce – Leon Basta 2a i Lena Zacharska 3a, II miejsce – Zuzanna Ryncarz 2a i Zofia Nowak 3a, III miejsce – Pola Szczurowska 3a i Liliana Szatan 3b. Wyróżnienia – Michał Chałupa 2a, Nadia Kwiatkowska 2a, Zuzanna Gawron 2a, Justyna Wawrzyniak 2a, Daria Kozioł 3a, Nadia Spisak 3a.  GRATULUJEMY!

Organizatorzy konkursu: Ewa Dudziak – logopeda, Jadwiga Nogala – bibliotekarz

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole