Home » Bez kategorii » MATEMATYCZNE POTYCZKI 2018

MATEMATYCZNE POTYCZKI 2018

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Wadowicach wraz z całą społecznością szkolną serdecznie zaprasza wszystkie szkoły podstawowe z terenu gminy Wadowice do udziału w II Gminnym Konkursie Matematycznym „Matematyczne Potyczki 2018” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Wadowicach pod honorowym patronatem Burmistrza Wadowic dr Mateusza Klinowskiego.

Konkurs odbędzie się w dniu 22 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej Nr 2 w Wadowicach. Temat tegorocznej edycji brzmi:  „Wszystko jest liczbą”.

W tym roku szkolnym chcielibyśmy zorganizować go po raz drugi jako wydarzenie szkół całej naszej gminy. Nadal planujemy organizować go corocznie. Jest to doskonała forma promowania nauk ścisłych wśród uczniów naszej gminy, a pierwsza edycja pokazała, iż rywalizację można połączyć z dobrą zabawą.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole