Home » Bez kategorii » Miejsko-gminne zawody piłki nożnej chłopców

Miejsko-gminne zawody piłki nożnej chłopców

Dnia 27 maja 2022r. na stadionie SKAWA Wadowice odbyły się miejsko-gminne zawody piłki nożnej chłopców na „Orliku” w kategorii Igrzyska Dzieci rocznik 2009 i młodsi. Po uroczystym otwarciu, drużyny rozpoczęły rywalizację o miano najlepszej drużyny w gminie Wadowice. W turnieju brało udział 6 drużyn. Nasza reprezentacja dotarła do finału. W ostatecznej rozgrywce, po zaciętej grze, nasi piłkarze zajęli drugie miejsce ?

Wszystkim zespołom dziękujemy za udział w zawodach, gratulujemy wyników.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole