Home » Bez kategorii » Najpiękniejsze Paddingtony wybrane:)

Najpiękniejsze Paddingtony wybrane:)

W listopadzie z okazji obchodów Światowego Dnia Pluszowego Misia odbył się w naszej szkole konkurs plastyczno- językowy dla uczniów z klas 1-3 i dzieci z oddziału przedszkolnego „We all love Paddington Bear”. Zadaniem uczniów było wykonanie pracy plastycznej-plakatu lub pracy przestrzennej przedstawiającej postać Misia Paddingtona.
W konkursie wzięło udział 41 uczniów. Jury po burzliwej naradzie przyznało nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach. Postanowiono przyznać trzy równorzędne nagrody pierwsze w kategorii plakat oraz 3 wyróżnienia. W kategorii praca przestrzenna przyznano I, II i III miejsce.

Kategoria plakat
Miejsce I :
Oliwier Urbańczyk – klasa 1b
Beata Wądolny- klasa 2a
Milena Pyka- klasa 1b
Wyróżnienie:
Emilia Bzowska- klasa 1a
Natalia Fedorow- klasa 1a
Adam Grygiel- klasa 1a

Kategoria praca przestrzenna
Miejsce I: Dominik Bałys- klasa 1b
Miejsce II: Natalia Skiba- klasa 1b
Miejsce III: Aleksandra Stolarczyk- Oddział Przedzkolny

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy!

Agnieszka Bogunia

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole