Home » Bez kategorii » Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania uczniowie klasy 3b i 1a wzięli udział we wspólnym czytaniu. Wysłuchali opowiadania pt. „Bajka o Ciepłym i Puchatym”, które mówi o tym jak ważne jest okazywanie sobie dobroci i życzliwości. Bohaterowie opowiadania dawali innym „ciepłe i puchate” symbolizujące przyjaźń, uśmiech i dobre słowa. Wszyscy czuli się szczęśliwi i kochani. Bajka pokazała dzieciom, że miłe słowa, gesty i dobre uczynki niosą radość tym, którzy je otrzymują, a także tym, którzy je dają. Na pamiątkę spotkania każdy uczeń otrzymał „ciepłe i puchate”.

Jadwiga Pacut
Joanna Wojnowska

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole