Dziś odbyło się uroczyste pasowanie na czytelnika. Na początku uczniowie klasy 1A i 1B zaprezentowali wierszyki o bibliotece, a następnie zaśpiewały pięknie piosenkę „Fruzia w bibliotece”. Po uroczystym pasowaniu dzieci otrzymały na pamiątkę książkę oraz zakładki do książki. Naszym najmłodszym czytelnikom życzymy wielu przygód w świecie książek!










