Home » Bez kategorii » Pasowanie na czytelnika

Pasowanie na czytelnika

Dziś odbyło się uroczyste pasowanie na czytelnika. Na początku uczniowie klasy 1A i 1B zaprezentowali wierszyki o bibliotece, a następnie zaśpiewały pięknie piosenkę „Fruzia w bibliotece”. Po uroczystym pasowaniu dzieci otrzymały na pamiątkę książkę oraz zakładki do książki. Naszym najmłodszym czytelnikom życzymy wielu przygód w świecie książek!

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole