Home » Bez kategorii » Pasowanie na uczniów

Pasowanie na uczniów

Dziś odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych – dzieci zostały oficjalnie przyjęte w poczet uczniów naszej szkoły. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia. Podczas uroczystości pierwszoklasiści udowodnili, że potrafią pięknie recytować wiersze oraz śpiewać i tańczyć. Dzieci głośno i z przekonaniem przyrzekały być dobrymi i pilnymi uczniami oraz rzetelnie wypełniać swoje obowiązki. Po występie nastąpiło uroczyste pasowanie wielkim piórem przez Panią Dyrektor Szkoły Gabrielę Kwarciak oraz wręczenie dyplomów przez wychowawców klas pierwszych. Wszystkim pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów oraz przyjemnych chwil w murach naszej szkoły.

Martyna Gazda

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole