Home » Bez kategorii » Polsko – hiszpańska lekcja języka angielskiego!

Polsko – hiszpańska lekcja języka angielskiego!

W piątek 23.10.2020 uczniowie klasy 6b spotkali się z uczniami hiszpańskiej szkoły I.E.S. Francisco Garcia Pavon z Tomelloso, aby wspólnie poćwiczyć zadawanie pytań i odpowiadanie w języku angielskim. Lekcja online była możliwa dzięki platformie eTwinning, na której prowadzony jest wspólny projekt Erasmus+ pt. „Uczyć – ciekawiej, nowocześniej, efektywniej”. Pomocą we wzajemnej komunikacji służyły koordynatorki projektu – p. Iwona Majkowska – Kochan i p. Ana Sevilla Nieto.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole