Home » Bez kategorii » Pożegnanie Królowej Elżbiety II

Pożegnanie Królowej Elżbiety II

W poniedziałek Wielka Brytania i reszta świata pożegnała Jej Wysokość Królową Elżbietę II. Przez ostatni tydzień uczniowie SP2 na lekcjach języka angielskiego, innowacji pedagogicznej i zajęciach rozwijających, na których realizowany jest Ogólnopolski Projekt Edukacyjny „English Special Days” poszerzali wiadomości o życiu i latach panowania władczyni, która w tym roku świętowała Platynowy Jubileusz. Uczniowie uczcili monarchinię na lekcjach zatytułowanych „A Tribute to Queen Elizabeth II” gdzie oglądali prezentacje, krótkie filmy, wypełniali karty pracy, śpiewali piosenkę na pożegnanie Goodbye Our Queen oraz układali puzzle z wizerunkiem Królowej, insygniami królewskimi czy też ukochanymi psami rasy Corgi. Na zakończenie stworzono plakat, w którym wykorzystano rysunki uczniów oraz kolorowanki.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole