Home » Bez kategorii » Prelekcja w Sanepidzie

Prelekcja w Sanepidzie

Dnia 10 kwietnia uczniowie klasy 7b uczestniczyli w prelekcji pt. „By zdrowym być”, która odbyła się w Sanepidzie. Podczas spotkania omówiono zasady zdrowego stylu życia, zwracając uwagę na szkodliwość palenia papierosów, znaczenie zdrowego odżywiania oraz aktywności fizycznej. Poruszono również temat napojów wysokoenergetycznych oraz negatywnego wpływu żywności wysokoprzetworzonej na zdrowie. Prelekcja była interesująca i pozwoliła uczniom poszerzyć wiedzę na temat dbania o zdrowie.

Opiekun: Renata Kuzia

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole