Dnia 10 kwietnia uczniowie klasy 7b uczestniczyli w prelekcji pt. „By zdrowym być”, która odbyła się w Sanepidzie. Podczas spotkania omówiono zasady zdrowego stylu życia, zwracając uwagę na szkodliwość palenia papierosów, znaczenie zdrowego odżywiania oraz aktywności fizycznej. Poruszono również temat napojów wysokoenergetycznych oraz negatywnego wpływu żywności wysokoprzetworzonej na zdrowie. Prelekcja była interesująca i pozwoliła uczniom poszerzyć wiedzę na temat dbania o zdrowie.
Opiekun: Renata Kuzia














