Na lekcjach przyrody w klasach czwartych realizowano tematy związane ze zmianami w środowisku naturalnym spowodowanymi działalnością człowieka. W klasie 8b podczas lekcji języka niemieckiego uczniowie poznali słownictwo związane z przyrodą i ochroną środowiska. Następnie wywiązała się dyskusja (już w języku polskim ) na temat globalnych zagrożeń .Zachęcano uczniów do uczestnictwa w różnych konkursach zewnątrz szkolnych promujących odnawialne źródła energii.
Samorząd Uczniowski zachęcał do wykonania ekologicznych zabawek z recyklingu.
Uczniowie zostali nagrodzeni pozytywną oceną za pomysłowe rozwiązania.















