Home » Bez kategorii » „Rodzina z ciszy niepokalanej”

„Rodzina z ciszy niepokalanej”

29 maja odbył się spektakl pt. „Rodzina z ciszy niepokalanej” przygotowany przez wychowawców oraz uczniów klasy 3a i 3b. Do wadowickiej Bazyliki ONMP przybyły rodziny młodych aktorów, którym dedykowany został występ. Uczniowie zaprezentowali widowisko o wyjątkowej rodzinie, w której urodził się, wychowywał i rozwijał swoje powołanie Święty Jan Paweł II. Wydarzenie to było okazją do zatrzymania się i refleksji. Występ dzieci został nagrodzony gromkimi brawami.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole