Home » Bez kategorii » Rozpoczynamy nowy projekt!

Rozpoczynamy nowy projekt!

Miło nam poinformować, że Szkoła Podstawowa nr 2 otrzymała dofinansowanie projektu pt. „Uczyć – ciekawiej, nowocześniej, efektywniej” ze środków programu Erasmus+, w ramach akcji „Mobilność kadry edukacji szkolnej”. Otrzymane środki w kwocie 31153 euro pozwolą na odbycie zagranicznych szkoleń nauczycieli oraz wyjazdy na obserwację pracy szkoły w hiszpańskim mieście Tomelloso. Niniejszym, będzie to czwarty projekt w Szkole finansowany z funduszy europejskich. Realizację działań rozpoczniemy po wakacjach. https://erasmusplus.org.pl/

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole