Home » Bez kategorii » ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI

ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI

Z okazji Światowego Dnia Ziemi, który obchodzimy 22 kwietnia, w naszej szkole został zorganizowany konkurs na Ekozabawkę. W konkursie wzięli udział uczniowie klas 0 – 3. Nie wszyscy wiedzą, że z odpadów ekologicznych można wyczarować niepowtarzalne zabawki. Przekonali się o tym uczestnicy konkursu, którzy wykonali oryginalne, twórcze oraz estetyczne prace. Jury miało niełatwe zadanie, ponieważ poziom wszystkich prac był bardzo wysoki, a dzieci wykazały się ogromnym zaangażowaniem oraz wyobraźnią. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej wystawy prac uczniów.

Małgorzata Płaszczyca

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole