Home » Bez kategorii » Święta tuż, tuż…

Święta tuż, tuż…

Święta tuż, tuż… dlatego uczniowie klasy 5a nie próżnują! W poniedziałek 11 grudnia odwiedzili Sowiarnię i pod fachowym okiem pani Zuzi wykonywali zawieszki na choinkę.  Ciężkiej, ale jakże przyjemnej pracy towarzyszyły rozmowy i mnóstwo radości. Podczas dwugodzinnych warsztatów powstały renifery,  bałwany i mikołajki na choinkę.  Na koniec uczniowie wykonali ozdobne choinki. Atmosfera świąteczna udzieliła się wszystkim.  Z tęsknotą wyczekujemy  pierwszej gwiazdki i narodzin Pana Jezusa.

Iwona Urbaś

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole