Home » Bez kategorii » Święto Chłopców w klasie 2a

Święto Chłopców w klasie 2a

W dniu 30.09.2021r. w klasie 2a odbyła się ważna dla chłopców uroczystość, bowiem tego dnia świętowaliśmy Dzień Chłopców. Chłopcy mieli zadania do wykonania w formie testu wiedzy i sprawności. Nie zabrakło uśmiechu i dobrej zabawy. Rodzice przygotowali upominki dla chłopców oraz całej klasy za co serdecznie dziękujemy. Ponadto Lenka i Nadia wykonały niespodzianki dla chłopców. Ależ to było zaskoczenie.

 Dzień ten na długo zostanie w pamięci zarówno chłopców jak i dziewczynek.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole