Home » Bez kategorii » Szkoła pełna talentów!

Szkoła pełna talentów!

Nasza szkoła bierze udział w akcji „Szkoły pełne talentów”.

Od 05.09.2022r. za produkty kupione w Lidlu będzie można zdobywać vouchery – „talenciaki” – które następnie klienci mogą przekazywać do szkoły. Każdy zebrany „talenciak” to punkt, który szkoła może wymienić na pomoce naukowe, sprzęt sportowy i elektroniczny.

„Talenciaki” wydawane będą we wszystkich stacjonarnych sklepach Lidl za każde 50 zł wydane na zakupy zawierające minimum jeden owoc lub warzywo.

„Talenciaki” można aktywować na stronie lidl.pl/Szkoly, wykorzystując kod numeryczny lub skanując z nich unikalny kod QR i przypisać je do naszej szkoły. „Talenciaki” można przekazać także w tradycyjnej formie, wrzucając do przygotowanego pudełka, które znajduje się obok portierni szkoły.

Pomóż nam zbierać Talenciaki!!

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole