Home » Bez kategorii » Szkolny Festiwal Wielu Kultur

Szkolny Festiwal Wielu Kultur

Do naszej szkoły co roku przybywają nowi uczniowie. Coraz częściej są to koledzy i koleżanki z innych krajów Europy i świata.  Szkolny Festiwal Wielu Kultur miał na celu przybliżyć  kulturę i zwyczaje naszych szkolnych kolegów, którzy urodzili się w innej części świata i swoje życie spędzili w innym, niż Polska, kraju. Mamy nadzieję, że po dzisiejszym dniu obce i nieznane dotychczas kultury stały się dla wszystkich uczestniczących w festiwalu bardziej bliskie.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole