Home » Bez kategorii » Szkolny Konkurs na Ozdobę Bożonarodzeniową

Szkolny Konkurs na Ozdobę Bożonarodzeniową

Szkolny Konkurs na Ozdobę Bożonarodzeniową to świetna okazja dla rodziców i dzieci, aby wspólnie, w sposób kreatywny, spędzić wolny czas. W tym roku szkolnym liczba przygotowanych prac zaskoczyła komisję konkursową. Po burzliwych obradach komisja w składzie: Maria Kucia, Iwona Bzowska i Iwona Urbaś przyznały następujące miejsca:

I miejsce dla: Leny Zacharskiej (oddział przedszkolny), Sebastiana Gwiżdża (kl. I a), Hanny Kotowicz (kl. I b),
II miejsce dla: Sanae Harada (oddział przedszkolny), Alberta Udały (kl. III a),
III miejsce dla: Mileny Bieniek (kl. II b)
oraz wyróżnienia dla: Wiktora Górnisiewicza (oddział przedszkolny), Mateusza Rajkowskiego (odział przedszkolny) i Leny Migdałek (oddział przedszkolny). Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie i życzymy radosnych Świąt Bożego Narodzenia. A wszystkie prace można podziwiać na zdjęciach. 

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole