Home » Bez kategorii » Sztafetowe biegi przełajowe

Sztafetowe biegi przełajowe

W dniu 4 października 2022r. na Stadionie MKS SKAWA Wadowice odbyły się sztafetowe biegi przełajowe o mistrzostwo powiatu wadowickiego szkół podstawowych w kategorii IGRZYSKA DZIECI ( rocznik 2010-2012) oraz IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ ( rocznik 2008-2009), które były eliminacją do zawodów wojewódzkich ?‍♀️?Reprezentacja naszej szkoły w kategorii IGRZYSKA DZIECI wśród dziewcząt i chłopców zajęła 5 miejsce ???, natomiast w kategorii IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ wśród dziewcząt i chłopców zajęła 4 miejsce ???.Wszystkim sportowcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!!!

Ze sportowym pozdrowieniem, nauczyciele WF ?

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole