Home » Bez kategorii » Taniec to też sport- Bal Sportowców

Taniec to też sport- Bal Sportowców

5.02.2018 r. po raz trzeci w naszej szkole został zorganizowany Bal Sportowców. Zaproszenia otrzymali uczniowie klas sportowych z naszej szkoły ( klasa IV c SP, klasa II C Gimnazjum) oraz zawodnicy wadowickich klubów sportowych wraz ze swymi trenerami i rodzicami. Celem imprezy było promowanie zdrowego stylu życia i integracja środowiska sportowego.
Zanim oddano się pląsom ( taniec to też sport), pani dyrektor, wychowawcy klas sportowych i trenerzy omówili osiągnięcia uczniów uczęszczających do klas sportowych oraz korzyści wynikające z uczęszczania do takich oddziałów. Z dużym zainteresowaniem wszyscy obejrzeli film, nakręcony czasie Białej Szkoły w Małem Cichem, ukazujący, jak uczniowie z klas czwartych pod okiem instruktorów zgłębiali na stoku tajniki jazdy na nartach.
W czasie balu uczennice z klas trzecich SP zaprezentowały taniec z piłkami, który bardzo się podobał i wywołał gromkie brawa.
Uśmiechy na twarzach uczniów dowodzą, że wszyscy byli zadowoleni ze słodkiego poczęstunku i zabaw taneczno-sportowych. 
Do zobaczenia za rok na kolejnym balu:);)

                                                                       tekst: Maria Skrzypczak-Płaszczyca
                                                                        fot.: Izabella Górska

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole