Home » Bez kategorii » Teatr Eden w szkole

Teatr Eden w szkole

12 października dzieci z klas 0-3 miały przyjemność oglądać przedstawienie „Wieża do nieba” w wykonaniu Teatru Eden z Wieliczki. Jest to teatr niezwykły, który za pomocą spektakli kształtuje podstawowe sfery człowieka: emocjonalną, intelektualną i moralną. Teatr edukuje i wychowuje, przekazując w atrakcyjny sposób uniwersalne, chrześcijańskie wartości; uczy jak być dobrym człowiekiem.
W trakcie spektaklu ” Wieża do nieba” uczniowie mogli  być świadkami życia króla, który uważał siebie za najważniejszego, najlepszego, przez co chciał górować nad innymi. Ciągle przeglądał się w lusterku. Dzieci podczas tego wspaniałego, interaktywnego przedstawienia przekonały się, że bycie „pępkiem świata” nie prowadzi do niczego dobrego i że nikt nie może stawiać siebie nad innymi, gdyż każdy jest jednakowo ważny.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole