Home » Bez kategorii » The city of Polish kings

The city of Polish kings

„The city of Polish kings” ?– „Miasto polskich królów” ? to temat przewodni drugiego dnia międzynarodowego spotkania uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Wadowicach??, I.C. Pascoli Forgione z San Giovannni Rotondo??, Narva Paju Kool z Narvy i I.E.S. Francisco Garcia Pavon z Tomelloso ??w projekcie Erasmus+. Kraków w blaskach jesiennego słońca ukazał nam swoje piękno – bogatą historię, wspaniałą architekturę, artystyczną atmosferę i malownicze położenie na brzegu Wisły. Po intensywnym dniu zwiedzania Kopca Kościuszki, Katedry na Wawelu, Krypt, Wieży Srebrnych Dzwonów, Smoczej Jamy, Kościoła Mariackiego, spacerze po Plantach i Rynku Głównym zostało wiele wspólnych wspomnień, dużo zdjęć, a w uszach – melodia krakowskiego hejnału. #iesfranciscogarciapavon #icpascoliforgione #pajukool #szkolapodstawowanr2wwadowicach #ErasmusPlus

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole