Home » Bez kategorii » Trzymaj Formę – konkurs

Trzymaj Formę – konkurs

Uczniowie naszej szkoły rozumieją konieczność prawidłowego odżywiania. Uczniowie klasy 7 wzięli udział w akcji promującej zdrowy styl życia. Wykonali plakaty prezentujące proste przepisy na zdrowe jedzenie. Przepisy są sprawdzone a autorzy umieją samodzielnie wykonać swoje potrawy. Konkurs był organizowany w ramach akcji Trzymaj Formę.                                                                                                                         T. Malczyk

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole