Home » Bez kategorii » VI Gminny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych i Niemieckojęzycznych

VI Gminny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych i Niemieckojęzycznych

Serdecznie gratulujemy Olivierowi z klasy 8a, Szymonowi i Mateuszowi z klasy 7b za godne reprezentowanie szkoły w VI Gminnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych i Niemieckojęzycznych pod patronatem Burmistrza Wadowic p. Bartosza Kalińskiego, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4 w Wadowicach. W tym trudnym konkursie składającym się z pytań w języku polskim, angielskim i niemieckim, a sprawdzającym wiedzę językową, geograficzną, historyczną i kulturową Olivier Spisak zdobył III miejsce. Laureatom nagrody wręczyła Dyrektor Szkoły, p. Elżbieta Kowalczyk. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki i dyplomy. Dziękujemy organizatorkom p. Julicie Kamińskiej, p. Paulinie Sarapacie oraz p. Monice Worytko za możliwość wzięcia udziału w konkursie oraz tak wspaniałą atmosferę.

Opiekun: Agnieszka Bogunia

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole