Home » Bez kategorii » W domu nuda się nie uda – porady świetlicowe na czas wolny w domu

W domu nuda się nie uda – porady świetlicowe na czas wolny w domu

Z pewnością widzieliście na zdjęciach czy filmach groźne wyglądające wulkany. Niektórzy odważni ludzie wspinali się na nie, by, pomimo ryzyka, zobaczyć wulkaniczny krater z bliska. Takie wycieczki z pewnością są trudne, kosztowne i podnoszą adrenalinę.

My tymczasem możemy sami zbudować model wulkanu, który w wybranym przez nas czasie wybuchnie lawą. Będzie to nasz mały domowy, oswojony wulkanek Etniś. Jego lawa zupełnie nie będzie gorąca i nie musimy bać się pożaru.

Tutaj zamieszczam dwa sposoby zrobienia Etnisia:

https://swiatoze.pl/zrob-sobie-wulkan/

http://edukacjadomowamontessori.pl/jak-zrobic-wulkan/

Powodzenia! 🙂

 

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole