Kolejne sukcesy naszych uczniów!
14 lutego w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego im. św Jana Pawła II w Radoczy odbył się Walentynkowy Festiwal Piosenki Obcojęzycznej o Miłości.
Naszą szkołę reprezentowały 3 uczennice, które w konkursie wyśpiewały wysokie miejsca.
W kategorii solistów I miejsce zajęła Olga Porzuczek z klasy 5b, a w kategorii duetów/ zespołów II miejsce zajęły uczennice klasy 8a, Weronika Świadek i Martyna Woźniak.
W Radoczy swoim koleżankom kibicowali uczniowie z klasy 7b, Fryderyk Tiomkin- Mirek i Nikodem Skowron, którzy odbierali dyplomy i nagrody za zajęcie wysokich miejsc w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych „Z Angielskim przez świat”.
Martyna z obu konkursów wraca z nagrodami ( Wyróżnienie i II miejsce).
Gratulujemy naszym uczniom wygranych i godnego reprezentowania szkoły.











