Klasy pierwsze uczestniczyły w warsztatach ekologicznych pt. „Przyrodę kochamy – o planetę dbamy” zorganizowanych przez Bibliotekę Pedagogiczną w Wadowicach, podczas których dowiedziały się, jak dbać o naszą planetę i dlaczego ochrona środowiska jest tak ważna. Uczniowie poznali zasady segregacji odpadów, oszczędzania wody oraz dbania o przyrodę na co dzień. Warsztaty były nie tylko ciekawą lekcją, ale także świetną okazją do rozwijania kreatywności i kształtowania postaw proekologicznych.
Anna Bryndza-Gawryła
Joanna Wojnowska











