Home » Bez kategorii » Warsztaty na temat ekologii

Warsztaty na temat ekologii

W dniu 20.05.2022r. klasa 1b w ramach zajęć dydaktycznych wzięła udział w warsztatach przygotowanych przez panią pedagog- Małgorzatę Kęder. Uczniowie najpierw wysłuchali ciekawostek ekologicznych, losowali karty do pracy. Następnie odbyła się cześć praktyczna dotyczącą ekologii, dbania o środowisko. Nie zabrakło również zabaw z masą plastyczną?

Uczniowie zachwyceni, poprosili, aby takich zajęć było jeszcze więcej. Bardzo serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

Wychowawca klasy 1b wraz z uczniami. ???

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole