To niesamowite, że mimo setek kilometrów, pamiętamy o sobie nawzajem. W ramach programu Erasmus+ nasi uczniowie z klasy 1a wzięli udział w świątecznej wymianie korespondencji i właśnie odebraliśmy przesyłkę z kartkami od naszej partnerskiej szkoły w Hiszpanii. Te kolorowe kartki są pięknym symbolem naszej międzynarodowej integracji! ¡Felices Pascuas a todos!
Joanna Wojnowska
Iwona Majkowska-Kochan










