Home » Bez kategorii » Wojewódzkie Zawody w Biegach Przełajowych

Wojewódzkie Zawody w Biegach Przełajowych

Dnia 12 mają 2022 r. na lotnisku w Nowym Targu odbyły się Wojewódzkie Zawody w Biegach Przełajowych. Po indywidualnych zwycięstwach na szczeblu powiatowym, troje naszych uczniów wystartowało w rywalizacji wojewódzkiej.

Hania Kozioł z klasy 3A i Nikodem Skowron z klasy 4B zajęli 30 miejsce na 100 zawodników w swojej kategorii, a Artur Górski z klasy 8C, 33 miejsce. Wspaniałą pogoda i widok ośnieżonych Tatr sprzyjał sportowej rywalizacji.

Gratulujemy naszym uczniom zaangażowania i życzymy dalszych sukcesów.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole