Home » Bez kategorii » Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

14 czerwca 2022r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Kandydaci ubiegający się o funkcję w samorządzie mieli okazję przedstawić swój program na wspólnym spotkaniu. Uczniowie oddali głos na swojego kandydata i opiekuna samorządu. W skład zarządu SU wchodzi 12 osób. Uczniowie, którzy zdobyli najwięcej głosów to: Gabriela Martyniak 47, Kamil Chałupa 16, Jan Surowiec 14, oraz Oliwia Frączek, Oskar Urbaś , Zuzanna Woźniak , Milena Bieniek , Adam Grygiel , Monika Podgórska , Oliwia Fajfer , Maksymilian Książek , Natalia Hałat.  Natomiast wybrani w drodze głosowania opiekunowie to: pani Monika Dudek 28 głosów, pan Jan Gajczak 26, pani Iwona Filek 23, pani Renata Kuzia 12 i pani Iwona Bzowska 12. Wszystkim gratulujemy i życzymy wielu sukcesów w pracy.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole