Home » Bez kategorii » Wycieczka do Bielska-Białej

Wycieczka do Bielska-Białej

06.06.2022r. uczniowie klasy 7b wraz z opiekunami udali się na wycieczkę do Bielska-Białej. Na miejsce dotarliśmy pociągiem. Miasto przywitało nas piękną pogodą. Podczas przejażdżki autokarem po mieście, mogliśmy podziwiać zabytki i atrakcje Bielska. Ostatni etap drogi do naszej głównej atrakcji – kolejki linowej na Szyndzielnię, pokonaliśmy pieszo. Spacer wśród drzew i śpiewających ptaków dobrze nam zrobił. Kolejką linową udaliśmy się na szczyt góry. Widoki z wagoników zapierały dech w piersiach. Na miejscu odwiedziliśmy schronisko PTTK, zjedliśmy pyszne frytki.Oprócz podziwiania widoków znaleźliśmy czas na gry i zabawy na świeżym powietrzu. Przed drogą powrotną nie mogło zabraknąć degustacji pysznych, tradycyjnych dla tego regionu bułek z pieczarkami:) Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do domów.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole