Home » Bez kategorii » Wycieczka klas 1a i 1b do Krakowa

Wycieczka klas 1a i 1b do Krakowa

10 maja klasy 1a i 1b wybrały się na wycieczkę do Krakowa. Głównymi atrakcjami było Wzgórze Wawelskie, Smocza Jama oraz Rynek Główny. Pani przewodnik w ciekawy sposób opowiadała o krążących legendach, a także o ciekawostkach związanych z historią miasta. Pogoda dopisała i humory także . Będąc w Krakowie klasy 1a i 1b odwiedziły także najmniejszą fabrykę słodyczy – Ciuciu Cukier Artist. Tam zobaczyły pokaz tworzenia słodyczy od początku do końca. Później same wykonały słodycze oraz lizaka w wybranym kształcie. Na pożegnanie dzieci dostały słodkości oraz Certyfikaty Młodego Karmelarza.

Gabriela Kwarciak

Joanna Wojnowska

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole