Home » Bez kategorii » Wycieczka klasy 7a

Wycieczka klasy 7a

Sezon wycieczkowy otwarty!

20 kwietnia br. klasa VII A wybrała się na wycieczkę do Zakopanego. Celem wyjazdu była polana Kalatówki, podziwianie tatrzańskich krajobrazów i „dywanów” krokusów. Kapryśna wiosna sprawiła, że wiosenna wycieczka zamieniła się w zimową wyprawę i mogliśmy zachwycać się wciąż ośnieżonymi szczytami, tj. Nosal czy Kasprowy Wierch. Krokusy też były, ale przykryte warstwą białego puchu. Pogoda dopisała, dobrego humoru i świeżego górskiego powietrza też nie brakowało. Warto było!

Opiekę nad uczniami pełniły panie: Iwona Bzowska, s. Monika Przygoda i Iwona Filek.

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole