Home » Bez kategorii » Wycieczka klasy II a do Beskidzkiego Centrum Zabawki Drewnianej w Stryszawie.

Wycieczka klasy II a do Beskidzkiego Centrum Zabawki Drewnianej w Stryszawie.

Podczas wycieczki uczniowie klasy 2a mieli okazję zobaczyć drewniane zabawki robione przez mieszkańców okolicznych miejscowości od blisko 200 lat oraz poznać historię zabawkarstwa. Następnie przyszedł czas na zabawę i zajęcia plastyczne. Tutaj czekała na uczniów niespodzianka: zabawkami można było się pobawić, a podczas warsztatów  mogli ozdobić konika na biegunach lub ptaszka. Odwiedzili też dom zabawkarza. Jest to kolejne miejsce z wystawą stałą, kuchnią zabawkarza i  z warsztatem pracy. Dużą frajdę sprawił wszystkim nietypowy plac zabaw, który mieści się w parku obok muzeum.  Są tutaj  duże wersje zabawek, na niektóre z nich można nawet wejść, usiąść  lub się nimi pobawić! Na koniec każdy uczeń mógł kupić sobie pamiątki. To była udana wycieczka. Polecamy to miejsce!

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole