Home » Bez kategorii » Wyniki konkursu „Ozdoba Świąteczna”

Wyniki konkursu „Ozdoba Świąteczna”

4 grudnia 2017 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Wadowicach odbył się Szkolny Konkurs Plastyczny pt. „OZDOBA ŚWIĄTECZNA”, w którym wzięli udział uczniowie klas 0 – III. Konkurs cieszył się dużą popularnością wśród dzieci. Wzięło w nim udział 45 uczniów. Prace wykonane były na wysokim poziomie. Uczniowie wraz z rodzicami wykazali dużą inwencję twórczą, stosując nowatorskie rozwiązania i ciekawe techniki przy wykonaniu ozdób. 
Jury w składzie: Bożena Pamuła, Ewa Dudziak, Ewa Klaczak przyznało następujące nagrody:

I MIEJSCE: FILIP GÓRKIEWICZ KLASA III B

II MIEJSCE: FRANCISZEK  PALCZEWSKI  KLASA I B

III MIEJSCE: NIKOLA RADWAN  KLASA III A

NATALIA MOSUREK   KLASA III B

WYRÓŻNIENIA:
WIKTORIA ZAWIŁA – KLASA III B
OLIWIA FRĄCZEK – KLASA III A
OLIWIER URBAŃCZYK – KLASA I B
KACPER WYSOGLĄD – ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY
FRANCISZEK MŁYNARCZYK – KLASA III A

Prace, które wpłynęły na konkurs, przekazano wychowawcom klas 0 – III. Zostały one przeznaczone do sprzedaży podczas kiermaszu bożonarodzeniowego zorganizowanego w naszej szkole przez Samorząd Uczniowski. 
Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie. Rodzicom, babciom i dziadkom dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie swoich pociech. 

Opracowanie: Bożena Pamuła

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole