Home » Bez kategorii » Wyniki rekrutacji do Oddziału Przedszkolnego i Klasy I na rok szkolny 2021/2022 w Szkole Podstawowej Nr 2

Wyniki rekrutacji do Oddziału Przedszkolnego i Klasy I na rok szkolny 2021/2022 w Szkole Podstawowej Nr 2

Zakończył się I etap rekrutacji obejmujący dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły. Poniżej lista dzieci do klasy I i Oddziału Przedszkolnego. Rodzice mają obowiązek potwierdzić wolę nauki w naszej szkole.

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji, 10 czerwca 2021 r. zostanie ogłoszona  lista dzieci zakwalifikowanych w II etapie – dzieci zamieszkałe poza obwodem szkoły. Poniżej wyniki rekrutacji i wzór potwierdzania woli. 

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole