Home » Bez kategorii » Wytyczne GIS, MZ i MEN – w związku z organizacją konsultacji dla uczniów klas ósmych i zajęć opiekuńczo-wychowawczych z elementami dydaktycznymi od 25.05.2020 r. na terenie szkoły

Wytyczne GIS, MZ i MEN – w związku z organizacją konsultacji dla uczniów klas ósmych i zajęć opiekuńczo-wychowawczych z elementami dydaktycznymi od 25.05.2020 r. na terenie szkoły

Szanowni Rodzice

W związku z organizacją konsultacji dla uczniów klas ósmych i zajęć opiekuńczo-wychowawczych   z elementami dydaktycznymi od 25.05.2020r. na terenie szkoły, proszę o dokładne zaznajomienie się z wytycznymi Ministra Edukacji Narodowej, Głównego Inspektoratu  Sanitarnego , Ministra Zdrowia.

Wytyczne:

Wytyczne GIS MZ i MEN dla szkół – konsultacje z nauczycielami w szkole – otwórz

Wytyczne GIS, MZ i MEN dla szkół podstawowych – edukacja wczesnoszkolna – otwórz

Kontakt

Szkoła Podstawowa Nr 2
im. Marii Konopnickiej
ul. Sienkiewicza 9
34-100 Wadowice
tel. 33 823 33 89
e-mail: sp2@wadowice.pl

BIP

Kuratorium Oświaty w Krakowie

Szkoła pamięta

Erasmus+

Facebook

Laboratoria Przyszłości

Owoce i warzywa w szkole